O nás

Sme kreatívna on-line / video agentúra novej generácie. V dnešnom svete sa stávame všetci vydavateľmi, preto je dôležité, aký obsah sa vytvorí. Aké stratégie a koncepcie sa použijú. Ktoré kanály a média zabezpečia distribúciu obsahu. Zodpovedáme za tvorbu, produkciu i distribúciu obsahu. Naše koncepcie a obsah pomáhajú budovať a udržiavať pevný vzťah so zákazníkmi.

Pomáhame značkám, výrobcom, organizáciám vytvárať jasný a presvedčivý obsah. Tvoríme kreatívne príbehy vo forme príspevkov, videí, súťaží a kampaní. Sú zábavné, plné emócií a často aj inšpiratívne. Kvalitným obsahom zvyšujeme pozície, návštevnosť, sledovanosť a hlavne počet konverzií. Dodávame konkrétne výsledky v čo najkratšom čase.

Náš tím

Rado Rogos

Managing & Creative Director

Miluje futbal v akejkoľvek forme, je závislý je na FC Liverpool, na treske s rožkom a zážitkoch so svojou rodinou. Nálada sa mu mení aj podľa výsledkov HC Košice.

V marketingu za 20 rokov preskákal od 4P do 7P, preklikal množstvo aplikácií, redakčných systémov a softvérov. Vo vymýšľaní a rozprávaní príbehov dobieha bájnu copywriterku Šeherezádu.

Eduard Kráčmar

Development & Technical Consultant

Samostatný, zrelý rocker - developer. Používa množstvo nickov, pri vývoji rýchly ako Django, pri športe a inych pohybových aktivitách svižný Python, normálne však Pilsner. Obľúbená fráza do každej situácie : Release the Kraken!

Marek Skyba

Web & Social Media Developer

Študujúci informatik frčí na tvrdej gitarovej muzike vo všetkých existujúcich formách. Často pobehuje po halách s florbalovou hokejkou a spolu s ďalšími naháňa perforovanú loptičku. Vo voľnom čase v knihách hľadá bájnych drakov, alebo vrahov záhradníkov.